Yardım ve Bilgi Merkezi

Yanıtını merak ettiğiniz tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Neden icerik.com ile çalışmalıyım?

Son güncelleme tarihi: 22.10.2019

icerik.com sizi içerik üretmek için ayrıca bir takım oluşturma ve onlara gerekli eğitimleri ve yönergeleri verme zahmetinden kurtararak hem zamandan hem de finansal kaynaklardan tasarruf etmenize yardım ediyor. Her ne türde, her ne konuda bir içeriğe ihtiyacınız olursa olsun, bu ihtiyacınızı karşılayabilecek SEO dostu ve orijinal içeriği üretecek insan kaynağını sağlamak bizim işimiz. Elinize geçen içeriğin kalitesinden ve arama motorlarında göstereceği üstün performanstan biz emin oluyoruz. Size ise isteklerinizi uzman kadromuza tarif edip, nitelikli içeriklerle markanızı yukarılara taşımak kalıyor.


Yazarlarımızın ve editörlerimizin ortaya koyduğu ürünlerin kalitesi bizim odak noktamız. Bu kaliteden emin olmak için sürecin en başından itibaren elimizi sıkı tutuyor ve sistemimize dahil ettiğimiz yazarları seçerken onları geçmiş deneyimleriyle ve örnek çalışmalarıyla değerlendiriyoruz.


Yazarlarımızın ürettiği içerikler editörlerimiz tarafında; editörlerimizin süreç üzerindeki rolü ve yetkinliği ise Master editörlerimiz tarafından inceleniyor ve icerik.com standartlarına uygun olduklarından emin olunuyor. En iyi yazar ve editörlerle çalışıyor, onlara da emeklerinin karşılığını verdiğimizden emin oluyoruz. Bunun dışında yazar ve editörlerimizi, ürettikleri içeriklere ve bu süreçteki disiplinli çalışma alışkanlıklarına göre puanlıyoruz. Puanlamamızda müşterilerimizin memnuniyeti oldukça önemli bir yer tutuyor.